Вітання голови районної ради до Дня підприємця!

06/09/2020

Шановні підприємці Заліщицького району!
Вітаю Вас зі святом – Днем підприємця України!

     Кожен із нас знає, що започаткувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця. Ви, підприємці, є елітою нації, адже саме Ви є носіями нових ідей і найсміливіших задумів. Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку в різних сферах.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки української армії, вирішуючи проблеми забезпечення наших воїнів-земляків засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами. Також, висловлюю глибоку повагу підприємцям, які сьогодні у непростий час, а саме час боротьби з коронавірусною інфекцією, допомагають нашим медичним установам.

Дозвольте у цей святковий день побажати всім Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам! Нехай Ваш життєвий та професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень у справі розбудови нашого рідного краю!

З повагою,

Голова Заліщицької районної ради                                                 Іван ДРОЗД