Привітання голови районної ради зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва,народженням Української Повстанської Армії і Днем захисника Вітчизни!

13/10/2020

Шановні жителі району!

       14 жовтня в Україні вважається особливим днем, адже у цей день відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, народження Української Повстанської Армії і День захисника Вітчизни.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі протягом всієї багатовікової української історії.

Особливі вітання з побажаннями здоров’я, сили та наснаги  борцям за волю України – сивочолим воїнам УПА, усім, хто носить високе звання захисника України: учасникам російсько-української війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, ветеранам. Окремо, висловлюю вдячність батькам солдатів та схиляю голову перед матерями героїв, що загинули, обороняючи кордони нашої держави.

Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Нехай в Україні завжди панує мир та спокій! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці! Нехай сила та мужність, сміливість та відвага завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких, а після будь-яких випробувань вдома завжди чекає затишок і мир.

Зі святом! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Голова Заліщицької районної ради                                                 Іван ДРОЗД