Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

27/11/2020

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Синьківська сільська рада Заліщицького району повідомляє, що з 27 листопада 2020 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення  «Детальний план території для розміщення підприємства з переробки зерна по вул.Центральній у с.Синьків Заліщицького району Тернопільської області».

Замовником проекту є  виконавчий комітет Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області

Розробником проекту детального плану території є

Тернопільське обласне комунальне підприємство «Містобудівельник»

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі Рішення Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області №579 від 18 жовтня 2020 року.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися в адмінприміщенні виконкому Синьківської сільської ради за адресою: 48663, Тернопільська область, Заліщицький район село Синьків вул. Центральна,6

За вказаною адресою також приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитись 27 грудня 2020 року об 14:00год. в приміщенні Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області за вищевказаною адресою.

 

Виконком Синьківської сільської ради