15/04/2020

 Шановні жителі Заліщанщини!
                                   Прийміть сердечні вітання  зі   Світлим Христовим Воскресінням!

       Нехай же це свято принесе Вам і вашим близьким благополуччя і весняне відродження, додасть сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим. Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені. Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань, які зараз спіткали нашу країну та увесь світ через важку недугу-коронавірусну інфекцію. Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну.                   Адресуючи один одному найкращі побажання доброго здоров’я, миру, щастя і оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення, спільно з Вами прошу Божого благословення, і вірю, що єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, і надалі згуртовуватиме нас на рідній батьківській землі.
Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска та яскравим, як колоритна українська писанка.
                                                                 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова Заліщицької районної ради                                                                                             Іван ДРОЗД